100% přírodní deodorant Neparfémovaný (velký)

100% přírodní deodorant Neparfémovaný (velký)

239 
62-000999
Skladem

Pokud nechcete na jedno z nejcitlivějších míst těla používat chemický koktejl skrývající se v běžných výrobcích, jsou deodoranty Biorythme přesně pro vás.

100% přírodní složení – bez aluminia (solí hliníku) a jakýchkoliv konzervantů.

Deodorant splní, co slíbí – opravdu funguje celý den. Nezabraňuje přirozenému pocení, které slouží k ochlazování těla a vyplavování toxinů. Pomáhá ale vypořádat se s bakteriemi, které žijí v našem podpaží a z potu vyrábějí smrduté látky – celý den si tedy můžete užívat svěžesti, aniž by deodorant ucpával potní žlázy. Deodorant perfektně funguje také díky dvěma kouzelným složkám – těmi jsou Triethyl Citrate (jinak zvaný také Lemon Ester) a Farnesol. Triethyl Citrate je rostlinný ester kyseliny citronové, který se dokonce používá v potravinářství a Farnesol je zase přirozenou součástí některých esenciálních olejů (např. neroli, růže, citronela)

Typ vůně: Bez vůně

Hmotnost: 30 g

Použití: Deodorant se jednoduše nanáší rovnou z vysouvací tyčinky. Jedinou podmínkou je použité množství – pro celodenní efekt se vyplatí deodorantu nanést spíše více než méně tak, aby byl skutečně rozprostřen po celé oblasti podpaží. Deodorant nejlépe funguje na dokonale oholené podpaží.

Spotřebujte: do 12 měsíců od otevření

Složení: kakaové máslo, jedlá soda, kukuřičný škrob, včelí vosk, mandlový olej, rostlinný ester kyseliny citronové, farnesol (přirozená složka některých éterických olejů)

Velikost 30g
Značka Biorythme

.